Studio nagrań


Alvernia Studios to unikatowy zespół studiów przygotowanych do rejestracji wszelkiego typu produkcji muzycznych. Na kompleks składają się: imponujących rozmiarów studio muzyczne, dwa studia do postprodukcji dźwięku, studio do zgrań filmowych oraz trzy dźwiękowe hale zdjęciowe.

Studio muzyczne K-01 jest w stanie pomieścić 100-osobową orkiestrę, a jednocześnie można je zaaranżować tak, by zamieniło się w kameralną przestrzeń przeznaczoną dla solisty. Dodatkowo, do dyspozycji muzyków są dwa mniejsze studia K-01B i K-01C. Główna reżysernia wyposażona jest w analogowy stół mikserski AMS Neve 88R z automatyką Encore Plus, system odsłuchu dookólnego Munro Acoustic custom M4+P, systemy Pro Tools HD, szeroki wybór urządzeń zewnętrznych najlepszych producentów takich jak: Weiss, Manley, Tube-Tech, GML oraz Empirical Labs.

Dzięki zastosowaniu technologii Source Connect Pro, studio ma możliwość zdalnej rejestracji lub odsłuchu dźwięku w synchronizacji z obrazem, łącząc się z innymi studiami położonymi w dowolnym miejscu na świecie, wyposażonymi w to oprogramowanie lub łącze ISDN.

 

K-01

STUDIO NAGRAŃ

przyłącza elektryczne 250 kW

klimatyzacja 15dB NC

 

REŻYSERNIA

powierzchnia 60 m2

konsoleta Neve 88R z systemem automatyki AMS Neve Encore™ Plus

systemy odsłuchowe 5.1 i Stereo

 

STUDIO A

powierzchnia 430 m2

pojemność: 100 osobowa orkiestra symfoniczna i/lub chór

wysokość 11 m

zmienna geometria sufitu / charakterystyka pogłosu

Steinway Concert Grand Piano D-274

 

STUDIO B

powierzchnia 50 m2

zmienna geometria ścian / charakterystyka pogłosu

 

STUDIO C

powierzchnia 8 m2

zoptymalizowana akustyka do nagrań wokalnych oraz partii instrumentów solowych

 

Poziomy 1 i 2

przestrzeń do prób i odpoczynku dla artystów

4K/35 mm Video Control Room

Osoba do kontaktu

Anna Nowak-Otto

tel.: +48 723 999 008
e-mail: scoringstudio@alvernia.com


Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK