Post sound


Dwa studia przeznaczone do postprodukcji dźwięku wypełnione naturalnym światłem są komfortowym miejscem pracy. Finalnie skalibrowane reżyserki wyposażono w cyfrowe stoły mikserskie AMS Neve MMC 300 z automatyką Encore 2, system monitoringu 5.1

i stereo z użyciem głośników Genelec i Dynaudio Acoustics AIR, systemy Pro Tools HD oraz zestaw urządzeń zewnętrznych czołowych marek: TC Electronic, Lexicon i in. Udźwiękawiany obraz wyświetlany jest na szerokoformatowych ekranach LCD firmy Toshiba. Studia są przystosowane do prac postprodukcyjnych dla filmu, telewizji, DVD oraz edycji i rejestracji dźwięku do postsynchronów. Możemy dowolnie skonfigurować urządzenia, by dostosować je do wymogów danej realizacji.

 

OFEROWANE USŁUGI

nagrywanie postsynchronów

rejestracja dźwięku na planie

edycja dialogów

edycja efektów

premiks dialogów

premiks efektów

miks stereo i wielokanałowy dla formatów telewizyjnych i DVD

 

BIBLIOTEKA EFEKTÓW DŹWIĘKOWYCH

Alvernia Studios oferuje szeroki wybór efektów dźwiękowych wysokiej jakości, pochodzących z najlepszych bibliotek efektów.

Dzięki zastosowaniu technologii Source Connect Pro, studio ma możliwość zdalnej rejestracji lub odsłuchu dźwięku w synchronizacji z obrazem, łącząc się z innymi studiami położonymi w dowolnym miejscu na świecie, wyposażonymi w to oprogramowanie lub łącze ISDN.

 

K-11

STUDIO POST-PRODUKCJI DŹWIĘKU

konstrukcja w systemie BOX IN BOX

klimatyzacja 15dB NC

 

Reżyserka A

powierzchnia 30 m2

konsoleta: AMS Neve MMC300 z systemem automatyki AMS Neve Encore™ Plus

systemy odsłuchowe 5.1 oraz Stereo

Studio A

powierzchnia 47 m2

 

Reżyserka B

powierzchnia 26 m2

konsoleta: AMS Neve MMC300 z systemem automatyki AMS Neve Encore™ Plus

systemy odsłuchowe 5.1 oraz Stereo

 

Studio B

powierzchnia 20 m2

 

Sala prób

powierzchnia 20 m2

Osoba do kontaktu

e-mail: studios@alvernia.com


Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK