Zgrania filmowe


Studio do zgrań filmowych w Alvernia Studios otrzymało certyfikat Dolby Premier, co oznacza, że spełnia ono rygorystyczne kryteria najwyższych światowych standardów w zakresie akustyki, monitoringu audio i jakości obrazu. Nasze studio to jeden z największych tego typu obiektów na świecie. Nasi klienci mogą w komfortowych warunkach premiksować, miksować i odtwarzać nagrania we wszystkich formatach dźwiękowych.

 

Studio wyposażone jest w konsolę cyfrową AMS Neve DFC Gemini z automatyką Encore 2, system głośników kinowych JBL 5000 Series, systemy Pro Tools HD i zestawy urządzeń zewnętrznych czołowych marek: TC Electronic i Lexicon. Udźwiękawiany obraz wyświetlany jest na szerokoformatowym ekranie przy użyciu profesjonalnego systemu projekcji cyfrowej, zbudowanego w oparciu o projektor Sony SRX T420.

 

ZGRANIE DŹWIĘKU

Podczas zgrywania dźwięku posługujemy się najnowocześniejszą technologią. Wykwalifikowany personel pracuje na światowej klasy oprogramowaniu, tak by zrealizowane i zmiksowane przez nas dialogi, efekty specjalne oraz muzyka wprowadziły historię filmową w nową, niezwykłą przestrzeń dźwiękową.

 

KODOWANIE DOLBY

Dzięki systemowi kodowania Dolby MME i zainstalowanemu w studiu procesorowi CP650 możemy zagwarantować, że nagrania 5.1 w formatach Dolby SR, Dolby Digital i Dolby EX, będą miały takie samo brzmienie w każdym kinie na świecie.

 

http://www.dolby.com/professional/services/cinema/dolby-premier-studio-certification.html

http://www.ams-neve.com/NewsAndEvents/AMS-Neve-Installation-Alvernia-Studios.aspx

Osoba do kontaktu

e-mail: studios@alvernia.com


Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK