Deliverable


Deliverables
Alvernia Studios oferuje szeroką paletę materiałów wyjściowych. Mamy, miedzy innymi, możliwość dostarczenia klientowi „dailies” w pełnym HD, negatywów Intermediate,  kinowych kopii cyfrowych  uzupełnionych o KDM, napisy i ścieżki audio, masterów HD i SD, a na życzenie przygotowujemy  materiały do authoringu DVD i Blu-ray.  W ofercie znajduje się także pełny zakres wyjściowych materiałów dźwiękowych, włączając w to: miksy muzyczne stereo, miksy muzyczne 5.1, Dolby MO Disc (Dolby SR, Dolby Digital, Dolby EX) i dźwięk finalny dla filmów DVD i telewizji.

dailies

Alvernia Studios ma możliwość przygotowywania dailies w jakości full HD:
Dostarczamy „dailies” we wszystkich potrzebnych klientowi formatach, tj. DV, DVD, DigiBeta, HDCAM SR. Możemy również wykonać ich transfer z użyciem szerokopasmowego internetu.

film out

Zintegrowany system zarządzania kolorami Truelight, którego używamy podczas całego procesu DI gwarantuje, że zarówno finalna kopia filmowa, jak i inne formaty wyjściowe będą miały jakość doskonale odwzorowujące obraz w rozdzielczości 4K.  
W zależności od potrzeb klienta możemy skalibrować nasz sprzęt tak, by dostosować go do każdego typu negatywu DI. Standardowo, w procesie DI, do naświetlania w rozdzielczości 2K i 4K używamy następujących typów negatywów:

Negatywy DI Intermediate:
Kodak Digital Intermediate Colour Negative 2254
Kodak Digital Intermediate Colour Negative 5254

Kopie filmowe:
Kodak Vision Color Film Print 2383
Fuji Positive Film Eterna CP 3513 DI
Agfa Print CP 30

By dostarczyć materiały najwyższej jakości, wszystkie urządzenia biorące udział w procesie DI są regularnie kalibrowane i kontrolowane, a filmowe kopie pozytywowe naświetlane są w renomowanym laboratorium DELUXE Soho w Londynie.

http://www.deluxesoho.co.uk

DCP

Kinowe kopie cyfrowe (DCP) wykonywane przez Alvernia Studios są uzupełnione o KDM, napisy i ścieżki audio. Na prośbę klienta dostarczamy DCI 16 bit xyz tiff, potrzebny do dalszej produkcji DCP. Każda kopia jest poddawana kontroli jakości w systemie Doremi Server.

mastery video

Alvernia Studios dostarcza MASTERY HD i SD:
HDCam SR (SRW-5000)
DigitalBeta PAL (DVWM-2000P)
DVCam PAL ( DSR 1800P)
Na życzenie klienta dostarczamy materiały do authoringu DVD i Blu-ray

audio

Alvernia Studios oferuje następujące wyjściowe materiały dźwiękowe:
miksy muzyczne stereo
miksy muzyczne 5.1
Dolby MO Disc (Dolby SR, Dolby Digital, Dolby EX)
stemy dialogowe
stemy efektowe
stemy muzyczne
tony filmowe do wersji międzynarodowych
premiksy dialogów do dalszej postprodukcji
premiksy efektowe do dalszej postprodukcji
dźwięk finalny dla filmów DVD i telewizji
tony telewizyjne i DVD do wersji międzynarodowych

Osoba do kontaktu

Anna Nowak-Otto

tel.: +48 723 999 008
e-mail: scoringstudio@alvernia.com


Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK